Yet Another Cleaner

6.7.136

5.0

1

Bilgisayarınızı ve internet tarayıcınızı temizleyin ve koruyun

161.2k

Bu uygulamayı oyla

Yet Another Cleaner (YAC) sabit sürücünüz üzerinde kurulu olan virüslerden internet tarayıcınız üzerindeki kötü amaçlı eklentilere kadar bilgisayarınıza bulaşan tüm kötü niyetli programları ortadan kaldırmak için tasarlanmış kapsamlı bir araçtır. YAC ücretsiz olarak, nerede olursanız olun her türlü virüsleri temizlemenize izin verir.

Bu yazılım sisteminizi sinir bozucu araç çubuklarından temizler ve korur, izniniz olmadan kurulmuş ve bilgisayarınızda istemediğiniz sayfaları da başlatır.

YAC'te sadece çöp dosyaları ve kötü yazılımları silmek için özellikler içermez, aynı zamanda sabit sürücüdeki ek alanı boşaltmanıza yardım eder. Program, istediğiniz zaman RAM'inizi hızlandırmanıza izin verecek, sekmeler üzerine bilgisayar ekranına küçük bir ikon yerleştirir.

Temizleyici hızlı bir şekilde bilgisayarınızı tarar ya da daha detaylı bir şekilde tarayarak herhangi bir nesnenin çatlaktan girmesini engeller. Ve bilgisayarınızı temizledikçe istediğiniz parçaları ve eklentileri yapılandırabilir veya etki dışı bırakabilirsiniz.

Yet Another Cleaner oldukça sezgisel bir ara yüze sahiptir; tek bir tıkla tüm seçenekleri yönetebilir ve çalıştırmak istediğiniz tarama şekline karar verebilirsiniz.
Uptodown X